Bona hĺbkový čistiaci systém

- Bona Deep Clean System

Bona hĺbkový čistiaci systém je nový čistiaci systém na parkety - kombinace čistící stroj + extrémně účinný čistící prostředek k čištění znečištěných podlah. Tímto se otevírá nová nabídka služeb pro majitele podlah, kteří ocení krásný vzhled podlahy.
Jedná se o nový systém hloubkového čištění velmi znečištěných dřevěných podlah. Odložte renovaci podlah o pár let později!

 

Čistenie parkiet do hľbky

Uklízíte Čistíte podlahu pravidelne a napriek tomu je Vaša podlaha po nejakej dobe špinavá a opotrebovaná? Je to bežný jav, ktorého priebeh si ani nevšimnete. Každá podlaha po určitej dobe starne, jej povrch sa mení a po čase môže byť podlaha jednotvárna a matná. Proces je tak pomalý, že si toho ani nevšimnete, a podlahu iba prijmete  takú, aká je. Iba jeden čistiaci ťah čistiacim strojom Bona Power Scrubber by odhalil, ako podlaha vyzerala, keď bola nová a krásna. Spoločne s použitím čistiaceho prípravku Bona Deep Clean Solution by ste nahliadli o 5 – 10 rokov späť, keď ste si podlahu zaobstarali. Čistiaci systém s extrémnou účinnosťou dramaticky zmení Váš vzhľad domova. Už nebudete chcieť podlahu prekrývať kobercom! Použitie čistiaceho stroja je jednoduché – dá sa porovnať k používaniu štandardného vysávača.

Sila v čistiacej emulzií

Podlahy, ktoré sú vyčistené s čistiacim strojom Bona Power Scrubber žiaria čistotou. Stroj je veľmi účinný iba v kombinácií s extrémne účinným čistiacim prípravkom Bona Deep Clean Solution. Čistiaci prostriedok rozpustí odolné nečistoty a škvrny a je bezpečný pre použitie na lakované a olejované podlahy. Bona Power Scrubber je čistiaci stroj s 2 rotačnými valcovými kefami. Čistí podlahu do hĺbky bez toho aby ju poškriabal. Stroj je obzvlášť vhodný pre čistenie drevených podláh v interiéru, ale může vyčistit i zašpiněnou venkovní terasu nebo podlahu u bazénu.


Čo ste na trhu doposiaľ nenašli – „oživenie“  alebo hĺbkové čistenie parkiet

System ponúka hĺbkové čistenie parkiet ešte predtým, než bude potrebná ich riadna renovácia. To tu ešte nebolo. Drevené podlahy budú síce vyžadovať nové prelakovanie parkiet, avšak renováciu parkiet môžete odsunúť ešte o pár rokov neskôr. Stačí podlahu riadne vyčistiť a podlaha bude žiariť čistotou. Vyskúšajte sami čo náš systém dokáže.
 
Video Bona Hloubkové čištění znečištěných podlah - Bona Deep Clean System ZDE >>

 

Přesvědčte se sami. Podívejte se na reference čistícím strojem Bona Deep Clean System.

 

Potřebujete radu? Kontaktujte nás!