Novinka! Bona Spray Mop Motion

Bona Spray Mop Motion - čištění podlah snadno a rychle

Čistenie podláh predtým patrilo medzi nepríjemné domáce práce. Tradičným spôsobom, ako udržať podlahu v čistote bolo: použiť handru, vedro s  vodou a univerzálny domáci čistiaci prostriedok rozpustný vo vode. S tým je ale koniec! Vďaka novým čistiacim prostriedkom Bona ide práca od ruky! Bona Spray Mop Motion s vibračnou technológiou ponúka efektívne čistenie všetkých typov podláh. Ponúká 4krát účinnějšie čistenie než s běžným mopom, a to pomocou sonického pohybu. Stačí len nastriekať čistič na podlahu, stlačiť tlačidlo a jednoducho zotrieť.
 
Bona Spray Mop Motion využíva sonický pohyb (rovnaké vibrácie ako pri čistení zubov zubnou kefkou) k odstráneniu zaschnutých škvŕn na podlahe pomocou vibrácií.
Pri čistení podlahy stačí šliapnuť na tlačidlo umiestený naspodku mopu a hlava mopu začne jemne vibrovať. Mop funguje na 4 AA baterky, ktoré sú súčasťou balenia.
 

Rozdíl mezi běžným mopem a Bona Spray Mop Motion je takový, že u běžných mopů ždímáte v kyblíku hadru a tudíž nanášíte na podlahu již usazenou špínu.  Bona Spray Mop Motion jen vytáhnete ze skříně a uklízíte. Stačí jen stlačit páčku pro dávkování čističe. Mikrovláknová utěrka na Bona Spray Mop Motion "pohltí špínu dovnitř“, a tak neroztírá usazenou špínu na podlaze.

Použití nadměrného množství vody dřevěné podlaze škodí. Bona Spray Mop Motion si dávkujete dle své vlastní potřeby a podlaha tím netrpí.
 


Sada obsahuje:

 
• Bona Čistič na parkety 1 liter (znovu naplniteľná náplň)
• Bona Spray Mop Motion
• Bona čistiacu mikrovláknovú utierku
 
ZDE ESHOP SK