Už aj mamičky a deti baví čistenie podláh!

Bona Spray Mop

Každý z nás to pozná – upratovanie. Ak chceme mať čistú domácnosť, bez upratovania to nejde.

Zamerajme sa na podlahu. Používate kvalitné čistiace prostriedky, ktoré sú vhodné na vašu podlahu, najmä, pokiaľ je z dreva? Pretože nie každý čistiaci prostriedok a utierka plnia správnu funkciu. Pokiaľ používate vedro s vodou, v ktorom neustále namáčate handru, na podlahu akurát nanášate špinu, ktorú rozotierate po celej podlahe. Potom na nej nachádzate nepekné škvrny alebo sa škaredo „nabobtná“.

Čo s tým? Poradíme vám! Nech už používate akýkoľvek čistiaci prostriedok, nie všetky, ktoré sa objavujú na trhu, najmä tie lacné, univerzálne saponáty, aj skutočne fungujú.

My vám ponúkame viac! Podlahám sa venujeme už od roku 1919 a ponúkame vám skutočne tie najlepšie čistiace prostriedky v prvotriednej švédskej kvalite. Nielenže sa zameriavame na profesionálnu údržbu podláh, kde sa kladú najprísnejšie nároky na kvalitu a funkčnosť, ale tiež ponúkame produkty pre koncového zákazníka, pri ktorých chceme mať istotu, že vašim deťom i domácim miláčikom nehrozí žiadne riziko poškodenia zdravia. Preto aj naše čistiace prostriedky získali certifikát Green Guard. V roku 2015 sme porazili 11 európskych konkurentov v testovaní najlepšieho produktu na čistenie drevených podláh. Test preukázal, že sme najlepší. Bona Spray Mop je jednotkou na trhu v oblasti čistenia podláh.

 

Aby sme pomohli mamičkám a aktívne zapojili ich deti do upratovania, stali sme sa sponzorom detskej literatúry. V balení Bona Spray Mopu teraz hľadajte leporelo (iba v limitovanej edícii).   

 

Bona Spray Mop – sponzor detskej literatúry.